تبلیغات
پارسه - مطالب فروردین 1387

موسیقی متن فیلم چشمان کاملا بسته

شنبه 24 فروردین 1387 08:04 ق.ظ   نویسنده : حسن      


فکر کنم نیازی به توضیح نباشه...دانلود:
 
Eyes Wide Shut Soundtrack
http://rapidshare.com/files/106019522/Eyes_Wide_Shut.rar

آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()

فشردن دکمه قرمز توسط یاهو؛ تبلیغات گوگل به موتور ج

شنبه 24 فروردین 1387 08:04 ق.ظ   نویسنده : حسن      


کمپانی Yahoo در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که قصد دارد بطور آزمایشی و محدود تبلیغات متنی سرویس Google Ads را درون نتایج جست و جو نمایش دهد.

یاهو این خبر را در روز چهارشنبه اعلام داشت که به ظاهر تغییر استراتژی در مقابل پیشنهاد شرکت مایکروسافت است. مایکروسافت در طول ماه های گذشته پیگیرانه بدنبال خرید شرکت "یاهو" می باشد.

یاهو خدمات AdSense گوگل را آزمایش خواهد کرد بطوریکه تبلیغات گوگل را به همراه تبلیغات یاهو در نتایج جست و جو نمایش می دهد. این فقط یک آزمایش محدود می باشد و لزوماً به معنای وارد شدن یاهو به برنامه Google AdSense نیست. بخشی از اظهارات Daniel Rubin سخنگوی شرکت گوگل.

Yahoo نیز در اینباره اظهار کرد:" این تست تنها ترافیک ورودی yahoo.com از خاک امریکا را شامل می شود و برنامه های premium publisher و extended network of affiliate شامل این آزمایش نخواهند شد. انتظار می رود این آزمایش در طول دو هفته به اتمام رسد و بیشتر از 3% از درخواست های جست و جو را شامل نمی شود."

یاهو هیچ پاسخی در رابطه با همکاری با شرکت گوگل و یا ادامه استفاده از Google AdSense ارائه نکرده است. همچنین در بیانیه رسمی، هدف از این اقدام بالابردن و به ثبات رساندن ارزش سهام یاهو به طریق روش های مختلف اعلام شده است.

بر طبق گزارش روزنامه "وال استریت ژورنال"، هیئت مدیره یاهو از هنگام دریافت پیشنهاد خرید از کمپانی مایکروسافت همواره در جست و جوی راه های دیگری برای بالا بردن ارزش سهام بوده اند. استفاده از توصیه های گوگل، مذاکره با News Corp، ای او ال و شرکت Disney همهگی از جمله این اقدامات بوده اند.

در این نقطه سر خط، واضح نیست که یاهو برای آینده تبلیغات آنلاین خود چه تصمیمی دارد. این تصمیم یاهو چه طولانی مدت و چه کوتاه مدت به هیچ وجه به ذائقه مایکروسافت خوش نخواهد آمد.

شایان ذکر است که مایکروسافت پس از انتشار اخبار مبنی بر همکاری یاهو و گوگل در اعلامیه ای به اظهارات زیر پرداخت:

هر قرداد قطعی میان Yahoo و Google بیش از 90% از تبلیغات جست و جوی وب را در دستان گوگل می گذارد. این بازار را بیش از پیش دور از رقابت می برد. در طرح پیشنهادی خرید یاهو ما تمامی گزینه ها را دقیق بررسی خواهیم کرد. پیشنهاد ما تنها چاره کامل و مناسب برای سهام داران یاهو می باشد تا به هر سهامدار حق رأی و تصمیم گیری آینده شرکت به همراه بهبود انتخاب تولیدکنندگان محتوی، تبلیغ کننده ها و مصرف کنندگان داده شود.

 مشاهده: اعلامیه رسمی یاهو
 مشاهده: اظهار نظر مایکروسافت
 منبع خبر: WinBeta(نقل از C|Net)
آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()

درباره وبلاگ


نویسندگان

  • حسن (1881)